Partner serwisu
20 lutego 2019

CIECH w drugim etapie konkursu Złota Strona Emitenta

Kategoria: Aktualności

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych zakwalifikowało CIECH S.A. do drugiego etapu Konkursu Złota Strona Emitenta XII, w którym oceniane są witryny internetowe spółek giełdowych. Portal ri.ciechgroup.com został nominowany do nagrody „Najlepszy serwis IR” w kategorii „Spółek Dużych”. W drugim etapie zostaną wybrane po trzy najlepsze witryny w każdej kategorii. Jury konkursowe składa się ze specjalistów między innymi w takich dziedzinach jak grafika, dziennikarstwo, technologia, ekonomia czy relacje inwestorskie. Etap ten potrwa do 26 kwietnia 2019 roku.

CIECH w drugim etapie konkursu Złota Strona Emitenta

- Konkursy takie jak Złota Strona Emitenta są potrzebnymi inicjatywami na polskim rynku kapitałowym. Motywują spółki do udoskonalania swoich witryn internetowych i pozytywnie wpływają na jakość komunikacji spółek z inwestorami i analitykami. Traktujemy przejście do kolejnego etapu konkursu jako duże wyróżnienie i bodziec do dalszej, wytężonej pracy nad serwisem relacji inwestorskich spółki CIECH - mówi Małgorzata Młynarska, Pełnomocnik Zarządu ds. Relacji Inwestorskich.

I etap Konkursu Złota Strona Emitenta XI, organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, został zakończony 11 lutego br. Oceniono w nim 166 stron internetowych spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. Spółki są oceniane w sześciu kategoriach.

Drugi etap konkursu trwać będzie do 26 kwietnia 2018 r., a trzeci zakończy się 5 czerwca 2019 roku.

W zeszłorocznej edycji konkursu Złota Strona Emitenta CIECH S.A. zakwalifikował się do ścisłego finału. Tym samym po raz kolejny został uznany za jedną z trzech spółek o najwyższym poziomie e-relacji inwestorskich wśród największych polskich spółek giełdowych należących do indeksów WIG20 i mWIG40.

źródło: ciechgroup.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ