Partner serwisu
24 stycznia 2019

KLUCZ SUKCESU dla Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego

Kategoria: XXV Sympozjum CHEMIA 2019

W czasie XXV Sympozjum CHEMIA 2019 statuetka Klucza Sukcesu wręczona została Polskiej Izbie Przemysłu Chemicznego. Nagroda ta przyznawana jest instytucjom, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju polskiego przemysłu chemicznego. Laudację wygłosił Józef Węgrecki, Członek Zarządu ds. Operacyjnych PKN ORLEN S.A.

KLUCZ SUKCESU dla Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego

– W tym roku to wyjątkowe wyróżnienie trafia do największej branżowej organizacji zrzeszającej blisko 140 podmiotów i instytucji operujących na rynku petrochemicznym i rafineryjnym – rozpoczął laudację Józef Węgrecki, Członek Zarządu ds. Operacyjnych PKN ORLEN S.A: – Instytucji działającej na rzecz rozwoju polskiej branży chemicznej od ponad 30 lat. Jedynej polskiej organizacji, która jest rzeczywistym członkiem Europejskiej Rady Przemysłu Chemicznego CEFIC i ma prawo do reprezentowania polskiego przemysłu chemicznego na forum międzynarodowym. Podmiotowi biorącemu czynny udział w wielu krajowych i unijnych procesach legislacyjnych oraz w kształtowaniu rozwiązań regulacyjnych dla branży chemicznej. Współtwórcy pierwszego programu sektorowego INNOCHEM, oferującego firmom z branży wsparcie w realizacji projektów innowacyjnych. Organizacji nadzorującej realizację Programu „Odpowiedzialność i Troska”, a zarazem organizatora wielu inicjatyw wizerunkowych: Kompanii Polska Chemia, Kongresu „Polska Chemia”, Programu „Bezpieczna Chemia”, „ChemHR” czy też „Energia dla Chemii” – kontynuował prezes Józef Węgrecki.

– Szanowni Państwo, jestem zaszczycony mogąc przekazać statuetkę Klucza Sukcesu Polskiej Izbie Przemysłu Chemicznego. Myślę, że zgodzicie się Państwo ze mną, że polska chemia nie miałaby tak wysokiej, uznanej pozycji, gdyby nie działania Izby, w tym jej prezesa doktora inżyniera Tomasza Zielińskiego – dodał na zakończenie przedstawiciel zarządu PKN ORLEN.

Nagrodę Klucza Sukcesu w imieniu Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego odebrał jej prezes dr inż. Tomasz Zieliński.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ