Partner serwisu

Wspólna tożsamość Ciech

Kategoria: Z życia branży

Po otwarciu Oddziału w Inowrocławiu, Ciech wprowadza kolejne elementy budowania wspólnej tożsamości Grupy – unifikację strony internetowej i domeny pocztowej Grupy Ciech.

Po implementacji systemu identyfikacji wizualnej (logo i spójna kolorystyka), przyszedł czas na ujednolicenie systemu poczty elektronicznej w Grupie Ciech. Celem działań jest unifikacja adresacji i stworzenie jednej korporacyjnej książki adresowej obejmującej adresy e-mail i telefony wszystkich pracowników. Zostanie to osiągnięte poprzez wprowadzenie jednej domeny pocztowej @ciechgroup.com i ujednolicenie adresów służbowych do standardu imię.nazwisko@ciechgroup.com w całej Grupie Ciech.

Przewidywany jest ponad trzymiesięczny okres przejściowy (do 31 grudnia br.), w którym stare adresy w poszczególnych spółkach będą nadal funkcjonowały dla korespondencji przychodzącej w celu jej dostarczania obecnym adresatom. W dniu 31 grudnia br. nastąpi finalna dezaktywacja adresacji innych niż @ciechgroup.com (w tym @sodapolskaciech.pl oraz @sodapolska.pl itp.). Dodatkowo zmianie ulegnie adres strony internetowej z www.ciech.com na www.ciechgroup.com.


Źródło: Ciech S.A.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ