Partner serwisu
29 listopada 2018

Inspekcje generatorów – bezpłatne webinarium eksperckie DEKRA

Kategoria: Aktualności

Jak zapobiegać awariom i nieplanowanym postojom generatorów, oszczędzając czas i pieniądze? Jeśli jesteś menedżerem ds. utrzymania ruchu lub pracownikiem działu technicznego w elektrowni, i szukasz odpowiedzi na powyższe pytanie, Grupa DEKRA zaprasza Cię na bezpłatne webinarium „Inspecting generators without rotor extraction – saving time and money” („Inspekcje generatorów bez konieczności demontażu wirnika – oszczędność czasu i pieniędzy”).

Inspekcje generatorów – bezpłatne webinarium eksperckie DEKRA

cWebinarium „Inspecting generators without rotor extraction – saving time and money” poprowadzi Jan Willem Noteboom, ekspert DEKRA z Holandii, posiadający trzydziestopięcioletnie doświadczenie w obszarze zaawansowanych badań nieniszczących i inspekcji zakładów przemysłowych.

Podczas wykładu online prowadzący poruszy m.in. zagadnienia detekcji i analizy korozji oraz pęknięć metodą KIRR, jak też systemu ARGIS (zaawansowanych inspekcji generatorów z użyciem robota). Przedstawi również praktyczne przykłady na podstawie inspekcji przeprowadzonych przez inspektorów DEKRA.

Rozpoczęcie webinarium zaplanowane jest na 12 grudnia br. o godzinie 10.00. Całość odbędzie się w języku angielskim i potrwa 60 minut.

Jak w przypadku wcześniejszych webinariów DEKRA, także teraz udział jest bezpłatny, jednak - z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc - obowiązuje wcześniejsza rejestracja, której dokonać można na stronie internetowej.

Zachęcamy do rejestracji i udziału w webinarium.

źródło: Informacja prasowa
fot. 123rf.com/fot. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ