Partner serwisu
18 października 2018

DEKRA zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone monitoringowi korozji

Kategoria: Aktualności

W dniu 30 października br. Grupa DEKRA w Polsce organizuje webinarium (seminarium internetowe), poświęcone kierunkom w rozwoju monitoringu korozji. Do udziału zapraszamy kierowników i dyrektorów działów utrzymania ruchu w zakładach chemicznych i petrochemicznych oraz specjalistów zajmujących się korozją na instalacjach przemysłowych.

DEKRA zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone monitoringowi korozji

Webinarium „Developments in Corrosion Management; keeping a closer eye” („Kierunki rozwoju monitoringu korozji, spojrzenie z bliska”) poprowadzi ekspert DEKRA Materials Testing & Inspection, Maarten Robers.

W trakcie seminarium poruszone zostaną kwestie m.in. trendów w monitoringu korozji w przemyśle, kierunków rozwoju w obszarze kontroli i konserwacji oraz aplikacji do zdalnego monitoringu korozji.

Seminarium internetowe rozpocznie się 30 października br. o godzinie 10.00 i potrwa 60 minut. Wykład odbędzie się w języku angielskim.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja, której dokonać można na stronie internetowej: industrial.dekra.pl/monitoring-korozji-webinarium.html.

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ