Partner serwisu
12 września 2018

PGN uruchomiła drugi zakład do granulacji

Kategoria: Aktualności

Polska Grupa Nawozowa uruchomiła drugi zakład do granulacji o wydajności 260 ton na dobę z bezpośrednim dostępem do surowca co zapewni przewidywalność, pewną jakość produktu oraz wpływ na produkcje surowca z którego produkowany jest nawóz Jurak Premium.

PGN uruchomiła drugi zakład do granulacji

Nowy zakład posiada nowoczesne oraz unikatowe maszyny do produkcji nawozów co pozwoli wprowadzić nowy produkt - nawóz siarczan- wapnia granulowany - jako pierwsza firma w Polsce.

Zakład przystosowany jest do zasypywania opakowań typu Big bag, załadunek nawozu luzem oraz zlokalizowany jest niedaleko przecznicy kolejowej co pozwoli na tańszy transport nawozów do klientów z Ukrainy, Słowacji oraz Czeskiej Republiki wagonami kolejowymi.

Polska Grupa Nawozowa umacnia swoją pozycje na rynku krajowym zdobywając nowych klientów dzięki wysokiej jakości produktom, a dzięki drugiemu zakładowi jest w stanie powalczyć o klientów zagranicznych.

Wszystkie nawozy z Polskiej Grupy Nawozowej posiadają wszelkie certyfikaty niezbędne do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej i nie tylko oraz rozporządzenie REACH na nawóz siarczan- magnezowy granulowany oraz certyfikat WE.

Nawoz Jurak Premium kreda granulowana dysponuje również certyfikatem „ nawóz dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym”, „ Certyfikat Jakości” oraz nawoz WE co najważniejsze nawóz jest systematycznie badany przez niezależne i akredytowane laboratorium badawcze.

źródło: pgn.pl
Rolnik
2018-12-07
Kupuje od trzech lat systematycznie nawoz wapniowy ponieważ granulka jest bardzo twarda inbardzo szybko się rozpuszcza.
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ