Partner serwisu
07 września 2018

Jak (nie) informować media i społeczeństwo o sytuacjach kryzysowych?

Kategoria: Aktualności

"Spokojnie to tylko awaria, czyli jak (nie) informować media i społeczeństwo o sytuacjach kryzysowych? Taki tytuł będzie miał wykład specjalny zaplanowany pierwszego dnia konferencji Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych, która odbędzie się 1-3 października br. w Rzeszowie.

Jak (nie) informować media i społeczeństwo o sytuacjach kryzysowych?

Wykład o właściwej komunikacji w sytuacjach kryzysowych: "Spokojnie to tylko awaria, czyli jak (nie) informować media i społeczeństwo o sytuacjach kryzysowych?" poprowadzi Urszula Podraza, partner strategiczny Planet Partners.

Urszula Podraza
Autorytet i praktyk w zakresie zarządzania kryzysowego z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży komunikacyjnej, Partner Strategiczny Planet Partners. Specjalizuje się także w public affairs, projektowaniu i wdrażaniu strategii public relations oraz budowaniu relacji z mediami. Doświadczenie dziennikarskie wykorzystuje wspierając firmy, instytucje oraz osoby publiczne w dotarciu do opinii publicznej i budowaniu wizerunku. Wykładowca akademicki i trener z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów medialnych i wizerunkowych.

Autorka książki „Kryzysowe public relations”.

Wykład specjalny dla uczestników konferencji odbędzie się 1 października w Hotelu Rzeszów, w ramach XVII Konferencji Bezpeczeństwo Instalacji Przemysłowych.

Więcej informacji o konferencji na stronie: TUTAJ

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ