Partner serwisu

Konkurs o staże w BASF

Kategoria: Z życia branży

Pięć płatnych staży w warszawskich działach BASF Polska, mogą wygrać studenci z kierunków związanych z chemią, inżynierią, ekonomią lub marketingiem.

Konkurs o staże w BASF

Zadaniem uczestników jest pokazanie za pomocą plakatu lub eseju, co dla nich znaczy „tworzenie chemii”. Praca powinna być  powiązana z tematyką innowacji, zrównoważonego rozwoju i technologiami przyszłości w branży chemicznej. Konkurs „Tworzymy Chemię” składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to zadanie polegające na stworzeniu plakatu naukowego lub napisania eseju dotyczącego przyszłości branży chemicznej. Autorzy najlepszych, najciekawszych prac zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, która wyłoni grono zwycięzców konkursu. Najciekawsze plakaty zostaną zaprezentowane w maju na wystawie Rynek Innowacji 2013, prestiżowej wystawie innowacji firm BASF
Warunkiem wzięcia udziału w projekcie jest posiadanie statusu studenta i przesłanie w dniach 27. marca – 21. kwietnia plakatu (o rozdzielczości minimalnej 150 dpi) bądź eseju (max 2000 znaków) na adres info@eventdesign.pl.

Źródło: BASF

Źródło fot: sxc.hu

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ