Partner serwisu
25 czerwca 2018

LOTOS Biznes ponownie najlepszą kartą paliwową w Polsce

Kategoria: Aktualności

W trwającym kilka miesięcy plebiscycie internetowym „Fleet Derby 2018” specjaliści i menadżerowie z branży flotowej drugi raz z rzędu uznali LOTOS Biznes za najlepszą kartę paliwową w Polsce.

LOTOS Biznes ponownie najlepszą kartą paliwową w Polsce

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Fleet Derby 2018 nastąpiło 21 czerwca w Warszawie.

– Powtórne zdobycie tytułu najlepszej karty paliwowej przez LOTOS Biznes to szczególny powód do dumy. Tym bardziej, że do plebiscytu zgłoszono więcej niż przed rokiem kart konkurencyjnych sieci. To dowód, że rynek docenia zaangażowanie i efekty pracy naszego zespołu floty oraz ciągłe ulepszanie oferty, która odpowiada na potrzeby rynku – skomentował odbierając statuetkę Adam Pawłowicz, wiceprezes Zarządu spółki LOTOS Paliwa (na zdjęciu).

Głosującymi w plebiscycie byli: menedżerowie flot, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, partnerzy biznesowi.

Od 2017 r. karty flotowe LOTOS Biznes są akceptowane także w sieci stacji Shell Polska. Od tej pory na dodatkowych kilkuset stacjach właściciele flot i kierowcy zawodowi mogą w wygodny sposób regulować transakcje bezgotówkowe związane z transportem, zakupami w sklepach oraz usługami mycia pojazdów.

– Jestem przekonana, że specjaliści z branży uwzględnili dynamiczny rozwój naszego produktu, elastyczną ofertę i możliwość użycia kart paliwowych do płatności za autostradę czy możliwość ich wykorzystania w stacjach należących do sieci Shell Polska. To nowa jakość na polskim rynku – podkreśla Magdalena Wyszomirska, szef regionu w Dziale Klientów Flotowych, LOTOS Paliwa. – Cały czas rozwijamy nasz produkt, starając się dostosować do zmieniających oczekiwań i potrzeb klientów – dodaje M. Wyszomirska.

Fleet Derby 2018 to już siódma edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego, którego celem jest przede wszystkim prezentacja i promocja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, promocja dostawców rynkowych, jak i najlepszych rozwiązań do firm. Plebiscyt daje możliwość promocji wszystkich zgłoszonych w poszczególnych kategoriach: produktów i usług dedykowanych dla branży flotowej, osobowości flotowych, fleet managerów, ekologicznej floty oraz motoryzacyjnej marki flotowejoraz wyróżnienie najlepszych w danych kategoriach poprzez głosowanie internetowe.

źródło: Źródło: materiały prasowe
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ