Partner serwisu
25 maja 2018

32 miliony w Programie Magazynowania Wodoru

Kategoria: Aktualności

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, z siedzibą w Warszawie informuje o wszczęciu postępowania w ramach Programu Magazynowania Wodoru.

32 miliony w Programie Magazynowania Wodoru

Program Magazynowania Wodoru ma na celu opracowanie innowacyjnego Systemu Zasobnika Wodoru (SZW) z przeznaczeniem do zasilania ogniw paliwowych w obiektach mobilnych oraz jego demonstrację w Obiekcie Mobilnym. Na prace badawczo-rozwojowe w Programie NCBR alokuje kwotę 32 miliony złotych.

Główną cechą postępowania będzie możliwość rozpoczęcia współpracy NCBR z wieloma podmiotami, które spełnią warunki, wymogi oraz kryteria wskazane w Regulaminie przeprowadzania postępowania konkursowego w ramach Programu Magazynowania Wodoru. W ramach Programu, po podpisaniu umowy, przeprowadzone zostaną prace badawczo-rozwojowe w fazach, w których wykonawcy wzajemnie ze sobą konkurują, zmierzając do stworzenia najlepszego rozwiązania.

Wnioski o dopuszczenie do postępowania należy składać w terminie do godz. 12:00 17 lipca 2018 r. w siedzibie NCBR przy ul. Nowogrodzkiej 47a, w kancelarii ogólnej w pokoju 208, II p.

Więcej informacji TUTAJ.

źródło: ncbr.gov.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ