Partner serwisu
17 kwietnia 2018

ANWIL: Plony i bony na półmetku

Kategoria: Aktualności

Chociaż 3. edycja konkursu „Plony i bony”, organizowanego przez ANWIL, nadal trwa, znamy już nazwiska rolników, którzy jako pierwsi zostali nagrodzeni w tegorocznej odsłonie zabawy. Znaleźli się na liście laureatów I tury, ponieważ spełnili dwa warunki postawione przez organizatorów – kupili co najmniej 3 tony saletry amonowej lub saletrzaku, a także w oryginalny sposób odpowiedzieli, z czym kojarzą im się nawozy azotowe produkowane przez ANWIL.

ANWIL: Plony i bony na półmetku

Włocławska spółka z Grupy ORLEN od początku ubiegłego roku organizuje konkurs „Plony i bony” dla rolników stosujących, wytwarzane przez nią, nawozy azotowe. Dzięki udziałowi w zabawie, gospodarze kupujący saletrę amonową i/lub CANWIL z magnezem lub/i CANWIL z siarką, mogą wygrać karty paliwowe do wykorzystania na stacjach PKN ORLEN.

W tym roku ANWIL zainaugurował trzecią edycją konkursu, w którym pula nagród wyniosła aż 200 000 zł. Warunkiem udziału w zabawie, poza rejestracją paragonu dokumentującego zakup co najmniej 3 ton nawozów włocławskiej firmy w terminie od 15 marca do 15 maja, jest dokończenie w oryginalny sposób zdania: „Nawozy firmy ANWIL…”.

Ze względu na dużą liczbę zarejestrowanych już zgłoszeń, organizatorzy postanowili podzielić proces wyłaniania zwycięzców na dwie tury, a tym samym na półmetku zabawy wręczyć pierwsze bony paliwowe. Listę laureatów wyłonionych spośród zgłoszeń zarejestrowanych w terminie od 15 marca do 15 kwietnia, można znaleźć na stronie internetowej www.plonyibony.pl

Rolnicy, którzy do tej pory nie zgłosili się do udziału w zabawie, nie stracili jeszcze szansy na wygraną. Konkurs trwa do 15 maja. Rejestracji można dokonać:

  • na stronie konkursu: www.plonyibony.pl,
  • dzwoniąc na infolinię konkursu 22 899 88 99,
  • wysyłając SMS o treści „TAK” pod nr 693 674 505,
  • wypełniając ulotkę w punkcie sprzedaży.

Kolejnych zwycięzców organizatorzy wyłonią ze zgłoszeń zarejestrowanych od 16 kwietnia do 15 maja. Lista ich nazwisk zostanie opublikowana 28 maja 2018 r. na stronie internetowej www.plonyibony.pl

źródło: ANWIL
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ