Partner serwisu
29 marca 2018

BASF podnosi ceny dyspersji polimerowych oraz proszków i klejów akrylowych

Kategoria: Aktualności

Od 26 marca 2018 r., z zastrzeżeniem ograniczeń zapisanych w obowiązujących umowach, firma BASF podnosi w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) ceny dyspersji polimerowych maksymalnie o 80 euro za tonę oraz ceny klejów akrylowych typu hotmelt i proszków redyspergowalnych maksymalnie o 140 euro za tonę.

BASF podnosi ceny dyspersji polimerowych oraz proszków i klejów akrylowych

Korekta cen jest niezbędna ze względu na stały wzrost kosztów surowców oraz kosztów ogólnych (np. kosztów transportu).

Produkty, których dotyczy podwyżka, są wykorzystywane jako polimery w substancjach klejących, spoiwach do włóknin, powłokach architektonicznych i produktach chemii budowlanej.

Dywizja Dyspersji i Pigmentów BASF

Dywizja Dyspersji i Pigmentów firmy BASF zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą wysokiej jakości pigmentów, żywic, dodatków i dyspersji polimerowych na całym świecie. Surowce te są używane w recepturach powłok i farb, produktów drukarskich i opakowaniowych, chemii budowlanej, klejów, spoiw do włóknin, tworzyw sztucznych, papieru, a także znajdują zastosowanie w elektronice, np. w wyświetlaczach. Dzięki wszechstronnej gamie produktów i rozległej wiedzy branżowej dywizja Dyspersji i Pigmentów oferuje swoim klientom innowacyjne i zrównoważone rozwiązania oraz pomaga im udoskonalać ich własne receptury.

źródło: BASF
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ