Partner serwisu
16 marca 2018

Rok wielu rekordów dla LOTOS-Air BP

Kategoria: Aktualności

W 2017 roku spółka LOTOS-Air BP znacząco zwiększyła skalę operacji w kraju, notując rekordową ilość sprzedanego paliwa na każdym z pięciu lotnisk, na którym prowadzone są operacje tankowania samolotów. Liczba stałych klientów przekroczyła już 440, a wzrost sprzedaży krajowej w 2017 roku wyniósł aż 42%. W 2017 wolumen tankowania „do skrzydła” wzrósł do niemal 200 tys. m3, a liczba operacji tankowania aż 36 tys.

Rok wielu rekordów dla LOTOS-Air BP

Dużym wydarzeniem w historii spółki było tankowanie powietrznej floty obsługującą wizytę prezydenta USA, który gościł w Warszawie w dniach 5-6 lipca. Łącznie amerykańskie samoloty i śmigłowiec zatankowały kilkaset tysięcy litrów paliwa.

Drugim ważnym wydarzeniem były efektowne pokazy lotnicze Aerobaltic sponsorowane przez LOTOS-Air BP. O sukcesie lotniczych pokazów świadczą nie tylko frekwencja oraz entuzjastyczne oceny uczestników, ale również fakt, że w tym czasie w trójmiejskich hotelach zajętych było ponad 99 procent dostępnych miejsc.

17-19 sierpnia 2018 r. LOTOS-Air BP wróci z pokazami do Gdyni, dlatego już dziś warto zarezerwować tę datę w kalendarzu.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ