Partner serwisu
15 marca 2018

Kup nawozy i wygraj ciągnik

Kategoria: Aktualności

Ruszyła pierwsza edycja loterii promocyjnej Grupy Azoty. Każdy, kto w okresie największego zainteresowania zakupami nawozów, czyli od 12 marca do 6 maja, kupi nawozy Grupy Azoty za co najmniej 1 tys. zł. ma szansę na wygranie ciągnika URSUS C-380 jako nagrody głównej oraz kilkudziesięciu cotygodniowych, atrakcyjnych nagród pieniężnych.

Kup nawozy i wygraj ciągnik

- Sukces Grupy Azoty to znakomita i niezmiennie najwyższa jakość nawozów rolniczych i produktów chemicznych, to siła polskiej marki i lokalny patriotyzm. Dlatego tworzymy przekaz oparty w sferze wizualnej na naszych polskich krajobrazach i wykorzystaniu jako nagrody głównej - ciągnika marki Ursus. Natomiast łącząc patriotyzm z jakością, posługujemy się ideą DBAMY O POLSKĄ ZIEMIĘ. Taki tytuł nosi cały projekt marketingowy, obejmujący loterię konsumencką Grupy Azoty. Ta loteria jest jednym z efektów porozumienia o współpracy, jakie Grupa Azoty zawarła ze spółką Ursus w listopadzie ubiegłego roku. Jest to również efekt zacieśnienia współpracy czterech strategicznych spółek Grupy Azoty w obszarze handlu nawozami – podkreśla Piotr Zarosiński, dyrektor Departamentu Korporacyjnego Handlu Nawozami Grupy Azoty S.A.Zasady loterii są proste: w okresie pomiędzy 12 marca a 6 maja 2018 roku należy dokonać zakupu nawozów za minimum 1000 złotych i zarejestrować zakup. Można tego dokonać wypełniając formularz na stronie internetowej dbamyopolskaziemie.pl lub poprzez wysłanie SMS o treści „GRUPAAZOTY.” na numer 71955 – z wpisaniem bezpośrednio po kropce numeru dowodu zakupu. Dowód zakupu – paragon lub fakturę – należy zachować. Każdy dowód zakupu można zarejestrować tylko raz, przy czym każdy uczestnik może zgłosić się do loterii dowolną liczbę razy – pod warunkiem posiadania do każdego zgłoszenia osobnej faktury lub paragonu.

Każdy zarejestrowany kupon uprawnia do odbioru nagrody gwarantowanej – Leksykonu Nawożenia, dostępnego do pobrania w formie elektronicznej. Co tydzień jest do wygrania 20 nagród po 1000 złotych, a wielkim finale - nagroda główna - CIĄGNIK URSUS C-380, ufundowany przez firmę URSUS S.A.

Szczegółowe informacje na temat loterii, w tym lista produktów biorących w niej udział, dostępne są na stronie dbamyopolskaziemie.pl.

źródło: Grupa Azoty
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ