Partner serwisu
12 marca 2018

GAZ-SYSTEM zaprasza na konsultacje IRiESP

Kategoria: Aktualności

GAZ-SYSTEM S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach projektu zmian Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Przesyłowej GAZ-SYSTEM S.A.

GAZ-SYSTEM zaprasza na konsultacje IRiESP

Proponowane zmiany wynikają z konieczności dostosowania IRiESP do zmieniających się wymogów prawa oraz z zebranych doświadczeń w trakcie stosowania obecnie obowiązującej IRiESP, a także sugestii przekazywanych przez użytkowników systemu przesyłowego.

Ewentualne uwagi należy zgłaszać do 30 marca 2018 r. (piątek) przesyłając wypełnione formularze na adres e-mailowy: instrukcja@gaz-system.pl

Dla klientów GAZ-SYSTEM S.A. zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji na temat nowego projektu IRiESP zostaną zorganizowane warsztaty, które odbędą się w czwartek 22 marca 2018 r.  w godz. 10.00 – 15.00 w centrum konferencyjnym Adgar Ochota przy al. Jerozolimskich 181 B w Warszawie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu serdecznie prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza do czwartku 15 marca 2018 r. Ze względu na ograniczenia organizacyjne serdecznie prosimy o rejestrację maksymalnie dwóch przedstawicieli Państwa organizacji.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu oraz agenda warsztatów zostaną przekazane w piątek 16 marca 2018 r.

źródło: Informacja prasowa
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ