Partner serwisu
15 stycznia 2018

Już w marcu Dzień Wynalazków 2018

Kategoria: Aktualności

Tegoroczna edycja Dnia Wynalazków na Politechnice Krakowskiej odbędzie się 2 marca i w tym roku zostanie zorganizowana z myślą o studentach, doktorantach i młodych pracownikach naukowych związanych z uczelnią.

Już w marcu Dzień Wynalazków 2018

Młodzi naukowcy będą mogli zaprezentować swoje autorskie rozwiązania przed przedstawicielami funduszy inwestycyjnych oraz wiodących firm, aktywnie poszukujących innowacji do wdrożenia na potrzeby swojej działalności.

- Udział w wydarzeniu pomoże młodym wynalazcom w zawiązaniu partnerstw biznesowych, które mogą przyczynić się do komercjalizacji rozwiązań twórców z Politechniki Krakowskiej - mówi Przemysław Zieliński z INTECH PK, które jest organizatorem wydarzenia.

Tradycyjnie organizatorzy Dnia Wynalazków zadbali o wysoki merytoryczny poziom wydarzenia.

- Dzięki wystąpieniom eksperckim, uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak efektywnie realizować innowacyjne pomysły oraz jak z powodzeniem przekonywać potencjalnych partnerów do swoich projektów - podkreśla Przemysław Zieliński.

Specjaliści w panelu dyskusyjnym „Porażki, które prowadzą na szczyt. Jak odwaga i upór przysłużą się Twojemu start-up’owi?” będą zastanawiać się, jak mimo przeszkód piętrzących się przed młodymi przedsiębiorcami, osiągnąć sukces i rozwinąć własną firmę.

Więcej szczegółów i formularz zgłoszeniowy (rejestracja do 2 lutego br.) na stronie dw2018.evenea.pl

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął rektor Politechniki Krakowskiej prof. Jan Kazior. Dzień Wynalazków 2018 współfinansowany jest przez MNiSW w ramach programu Inkubator Innowacyjności+.

źródło: Politechnika Krakowska
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ