Partner serwisu
30 października 2017

ORLEN wprowadza carsharing na stacje w Trójmieście

Kategoria: Aktualności

60 stacji paliw ORLEN, na których dostępna jest usługa carsharingu i 95 dedykowanych miejsc parkingowych – tak obecnie wygląda oferta Koncernu w zakresie usługi wynajmu aut na minuty, realizowana we współpracy z firmą Traficar. W związku z ambicją Koncernu do odpowiadania na aktualne trendy w mobilności, z usługi carsharingu będą mogli skorzystać również klienci stacji paliw w Trójmieście.
 

ORLEN wprowadza carsharing na stacje w Trójmieście

W momencie naszego zaangażowania w projekt usługa carsharingu była dostępna dla klientów w Krakowie i w Warszawie. Tylko od czerwca br. usługa objęła też stacje we Wrocławiu, Poznaniu, a teraz w Trójmieście i dziś już 60 stacji pod marką ORLEN może zaoferować opcję wynajmu aut na minuty. To pokazuje jak dynamicznie rozwija się ta usługa. Nasi Klienci to doceniają – powiedział Krzysztof Łagowski, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej, PKN ORLEN. 


Wprowadzenie carsharingu na stacje paliw ORLEN stanowi możliwość zapewnienia klientom dodatkowych korzyści w ramach korzystania z bogatej oferty na obiektach Koncernu. Współpraca z Traficar jest także doskonałą okazją do promocji atrakcyjnej oferty gastronomicznej stop.cafe i O!Shop. Podobnie, jak w przypadku pozostałych miast, w których funkcjonuje usługa, również w Trójmieście, PKN ORLEN zapewni paliwo dla floty Traficar, a także będzie świadczył dodatkowe usługi, np. myjni. 

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ