Partner serwisu
24 października 2017

53 stacja paliw LOTOSU na Górnym Śląsku już otwarta

Kategoria: Aktualności

Sieć stacji Paliw LOTOS na Górnym Śląsku wzbogaciła się o nowoczesny, nowo zbudowany obiekt Premium w 30-tysięcznym mieście Czerwionka-Leszczyny. Uroczyste otwarcie stacji odbyło się 16 października z udziałem władz lokalnych oraz przedstawiciela Zarządu spółki LOTOS Paliwa, wiceprezesa Adama Pawłowicza. Stacja znajduje się przy drodze DK 924 prowadzącej z Knurowa do Żor. 

53 stacja paliw LOTOSU na Górnym Śląsku już otwarta

To już 486 stacja w naszej sieci zbudowana od podstaw w naszej nowej wizualizacji. Jest to inwestycja naszego długoletniego stałego klienta firmy EKO-AGB PHU. Mimo że jest to stacja miejska, posiada również stanowisko do tankowania TIR-ów– powiedział wiceprezes Pawłowicz. 

Stacja posiada również myjnię bezdotykową. Oferuje zarówno standardowe paliwa: benzynę 95, olej napędowy i LPG, jak i paliwa premium, czyli benzynę 98 i ON LOTOS Dynamic.  

Wśród 486 stacji LOTOSU 184 to stacje franczyzowe (DOFO), wśród których 101 to stacje Premium, a 83 to stacje Optima. Pozostałe stacje to stacje własne (CODO), wśród których 161 to stacje Premium, 121 – Optima, a 20 - to Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) przy autostradach i drogach ekspresowych. Ogólnie LOTOS posiada 262 stacje Premium, 204 stacje Optima i 20 stacji MOP.  

Po otwarciu nowej stacji, na Górnym Śląsku jest obecnie 53 stacji LOTOSU. Stacje LOTOSU uzyskały najlepszy wynik w rankingu satysfakcji klientów stacji paliw w 2017 r., w badaniu ARC Rynek i Opinia. 

źródło: lotos.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ