Partner serwisu
19 października 2017

Włocławek na kartach kalendarza firmowego ANWILU

Kategoria: Aktualności

Dwanaście rysunków przedstawiających charakterystyczne budynki i krajobrazy Włocławka znalazło się na kartach limitowanej serii kalendarza firmowego ANWILU na 2018 rok. Szkice wyszły spod ręki Andrzeja Stefańskiego, włocławianina, a od 30 lat pracownika Wydziału Produkcji PCW w spółce.

Włocławek na kartach kalendarza firmowego ANWILU

Szkice wyszły spod ręki Andrzeja Stefańskiego, włocławianina, a od 30 lat pracownika Wydziału Produkcji PCW w spółce.

Dwa lata temu zgłosił się on do programu „Ludzie z pasją” – inicjatywy ANWILU, w ramach której pracownicy mogą ubiegać się o różne formy wsparcia dla swojego hobby. Pokłosiem udziału Andrzeja Stefańskiego w tym przedsięwzięciu była jego pierwsza autorska wystawa, która odbyła się w 2015 roku na terenie spółki.

W tym samym roku pokazał on swoje prace podczas ekspozycji pt. „Rysunek wczoraj i dziś” w galerii Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku.

Andrzej Stefański postanowił przenieść na papier obiekty architektoniczne i krajobrazy Włocławka. Między innymi te prace zostały zaprezentowane podczas tegorocznej wystawy rysownika pt. „W trzech odsłonach”, która odbyła się we wrześniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zdzisława Arentowicza. Spośród zaprezentowanych dzieł ANWIL wybrał dwanaście, które stanowią ilustracje limitowanej edycji kalendarza na 2018 roku. Publikacja trafi do kontrahentów i partnerów zewnętrznych współpracujących z chemicznym przedsiębiorstwem z Grupy ORLEN.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ