Partner serwisu
09 października 2017

Dzień Inwestora spółek Grupy PCC

Kategoria: Aktualności

Piąte spotkanie Inwestorów giełdowych spółek chemicznych PCC Rokita i PCC EXOL miało miejsce na terenie dolnobrzeskiego parku chemicznego. 

Dzień Inwestora spółek Grupy PCC

Ponad 200 gości z całego kraju zostało podjętych przez organizatorów w budynku hali, gdzie na co dzień spółki prowadzą regularną działalność. Prezentacje zarządów spółek (PCC Rokita, PCC Exol) pokazały czym zajmują się spółki, ukazały postęp realizowanych inwestycji oraz poinformowały o bieżącej sytuacji finansowej spółek.

Podczas wizyty na terenie "dolnośląskiego zagłębia chemicznego" inwestorzy mogli zapoznać się z instalacjami produkcyjnymi spółek oraz przekonać się o postępie w realizacji kolejnych inwestycji.

Na zakończenie spotkania Inwestorzy mieli możliwość podyskutowania z zarządzającymi spółkami, którzy w Dniu Inwestora pozostawali przez cały czas do dyspozycji Gości.

Jak co roku, możliwość bezpośredniej komunikacji pomiędzy odwiedzającymi a spółkami stanowi największą wartość Dnia Inwestora. Dnia Inwestora, czyli dorocznego święta Inwestorów, którzy zaufali spółkom z Grupy PCC i zdecydowali się na powierzenie im swojego kapitału.

Tegoroczna frekwencja była najwyższą w dotychczasowej historii Dnia Inwestora. Stwarzamy naszym Inwestorom możliwość bycia w centrum zakładu, bezpośredniego kontaktu ze spółkami. - mówi Rafał Zdon, Wiceprezes Zarządu PCC Rokita. Warto przy okazji przypomnieć, że PCC Rokita była absolutnym pionierem na rynku obligacji detalicznych i od ponad 6 lat regularnie je emituje. W 2016 roku PCC EXOL dołączył do grona emitentów obligacji. W ciągu ostatnich sześciu lat w ramach 19 emisji obligacji pozyskaliśmy łącznie ponad 360 mln zł. Wykupiliśmy obligacje o łącznej wartości ponad 120 mln zł. - stwierdza Rafał Zdon.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ