Partner serwisu
11 września 2017

ANWIL odwiedził Rypin

Kategoria: Aktualności

Tegoroczne Targi Rypin Agra i Dożynki Powiatowe zorganizowane zostały w dniach 08-10 września. Była to już XXVII edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się do kalendarza wystawienniczego wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W tym roku w gronie sponsorów imprezy znalazł się także ANWIL.

ANWIL odwiedził Rypin

Targi Rypin Agra i Dożynki Powiatowe tradycyjnie odbywają się w drugi weekend września. Zwiedzający je mają możliwość m.in. obejrzenia zarówno najnowszych modeli maszyn wykorzystywanych w rolnictwie, jak również zapoznania się z ofertą producentów środków ochrony roślin, paszy oraz nawozów.

W tym roku wśród niemal 150 wystawców z całego kraju obecny był także ANWIL. Spółka z Grupy ORLEN była również jednym ze sponsorów imprezy. Producent nawozów azotowych z Włocławka przedstawił swoje portfolio produktów. Ponadto odwiedzający stoisko firmy mogli dowiedzieć się o wartościach organicznych saletry amonowej i saletrzaku sprzedawanego pod marką CANWIL, a także porozmawiać o efektywnym nawożeniu mineralnym z użyciem produktów wytwarzanych przez ANWIL.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ