Partner serwisu
31 sierpnia 2017

LOTOS: za paliwo zapłacisz już przy dystrybutorze

Kategoria: Aktualności

Na trasie Warszawa-Gdańsk, przy autostradach A1 i A2, LOTOS umożliwia klientom dokonanie płatności za paliwo już przy dystrybutorze. Testowane rozwiązanie zmniejszyło kolejki na wybranych stacjach paliw.

LOTOS: za paliwo zapłacisz już przy dystrybutorze

Pomysł mobilnych stanowisk kasowych przy dystrybutorach powstał po analizie zachowań klientów i charakterystyki sprzedaży na stacjach autostradowych.

Zdefiniowaliśmy tzw. wąskie gardła, jakie powstają na całej ścieżce obsługi klientów, począwszy od wjazdu na teren MOP (tzw. Miejsce Obsługi Podróżnych). – mówi Krzysztof Zwierzycki, szef biura sieci stacji własnych, LOTOS Paliwa – Spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi komentarzami klientów. Jesteśmy przekonani, że mobilne kasy przy dystrybutorach pomogły nam obsłużyć większą liczbę klientów. Z pewnością przyczyniły się do pobicia tego lata kilku rekordów sprzedażowych. – zapewnia K. Zwierzycki.

Umożliwienie klientom dokonania płatności za paliwo już przy dystrybutorze i zaproszenie do budynku stacji dopiero po przeparkowaniu pojazdu ma dwie zasadnicze zalety. Przyśpiesza cały proces obsługi, zapobiega ewentualnej rezygnacji z zakupów i odjazdu w dalszą drogę przez klientów, którym najbardziej zależy na czasie.

Testy stanowiska szybszej obsługi prowadzone są na stacjach MOP: Brwinów Północ, Krzyżanów Wschód i Malankowo Wschód.

LOTOS pracuje nad kolejnymi udogodnieniami dla klientów w zakresie płatności mobilnych, aby zapewniać szybszą i bardziej sprawną obsługę.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ