Partner serwisu
29 sierpnia 2017

XV Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia 2017

Kategoria: Aktualności

20 września 2017 w Hotelu Novotel Warszawa Airport odbędzie się XV Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia 2017.

XV Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia 2017

Wydarzenie które, pozwala na spotkanie w jednym miejscu i o jednym czasie polskich i zagranicznych ekspertów sektora nafty, gazu, chemii i energetyki zostało pozytywnie zaopiniowane przez administrację rządową i objęte m.in. patronatem honorowym Ministerstwa Energii, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Ministerstwa Środowiska, Urzędu Regulacji Energetyki. Konferencję Nafta-Gaz-Chemia 2017 otworzy Pan Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii, który wygłosi wystąpienie wprowadzające.

Tegoroczna Konferencja składa się z sesji panelowej poruszającej strategiczne tematy dla Polski tj.: „Bezpieczeństwo energetyczne Polski – samodzielnie czy w Unii Europejskiej” oraz „Perspektywy wspólnego rynku energii”, do której zaproszeni zostali m.in. Pan Piotr Naimski- Sekretarz Stanu KPRM i Pełnomocnik Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, Pan Michał Kurtyka – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Energii. Następnie równolegle odbywać będą się sesje tematyczne z podziałem na Rynek Paliwowy (Zmiany na rynku detalicznym paliw, Elektromobilność), Gaz Ziemny (Rozwój infrastruktury na rynku gazu, Konkurencja na rynku gazu) i Chemię (Inwestycje polskiej chemii, Kierunki rozwoju chemii specjalistycznej).

Partnerem Konferencji został GAZ-SYSTEM.

Partnerem Sesji zostało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA.

Konferencji będzie towarzyszyć Wystawa pokazująca innowacyjne produkty, technologie i zastosowania.

Więcej informacji dostępnych TUTAJ

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ