Partner serwisu
10 sierpnia 2017

LOTOS i Shell podwoiły liczbę stacji akceptujących karty flotowe

Kategoria: Aktualności

Od 10 sierpnia 2017 karty flotowe LOTOS Biznes są akceptowane w polskiej sieci stacji paliwowych Shell. Już od ponad roku klienci flotowi Shell Polska korzystają ze stacji sieci LOTOS. Shell i LOTOS podwoiły w ten sposób liczbę stacji akceptujących bezgotówkowe transakcje za paliwa, zakupy w sklepach oraz myjnie.

LOTOS i Shell podwoiły liczbę stacji akceptujących karty flotowe

Dzięki kartom flotowym LOTOS Biznes i euroShell właściciele flot i kierowcy zawodowi mogą wygodnie regulować rachunki związane z transportem na stacjach paliwowych w całej Polsce. Sieci LOTOS (484 stacje) i Shell (409 stacji) uzupełniają się geograficznie. Stacje obu sieci położone są na strategicznych trasach tranzytowych, w wielkich miastach i w wielu mniejszych miejscowościach.

Włączenie sieci Shell do listy punktów akceptujących karty LOTOS Biznes to kolejny kamień milowy w rozwoju naszego programu flotowego. Dla naszych klientów oznacza niemal podwojenie liczby stacji, na których można uregulować transakcje kartą flotową. Stwarza także możliwość tankowania paliwa na kartę flotową w 86 miejscowościach, w których nie byliśmy do tej pory obecni. To istotny skok liczbowy i jakościowy oraz wygoda dla kierowców – powiedział Adam Pawłowicz, wiceprezes ds. handlu w LOTOS Paliwa.

Poszerzenie zasięgu i liczby stacji, które akceptują karty euroShell jest doskonałym dopełnieniem naszej oferty. Niezależnie jaką trasą podróżują nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonale wsparcie i sprawny serwis dostępny na prawie 900 stacjach w całym kraju – powiedziała Monika Przybysz, dyrektor sprzedaży kart paliwowych w Polsce, na Ukrainie i w krajach Bałtyckich.

Kartami flotowymi LOTOS Biznes oraz euroShell można uregulować opłaty nie tylko za wszystkie rodzaje paliw, ale również pokryć koszty zakupu akcesoriów samochodowych, produktów chemicznych, a także większości opłat drogowych.

W obu sieciach – LOTOS i Shell – można używać jedynie bezgotówkowych kart flotowych wyposażonych w pasek magnetyczny. Karty akceptowane są wzajemnie tylko na terenie Polski.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie zaawansowane technologicznie rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo transakcji realizowanych za pomocą karty LOTOS Biznes, są stosowane również na stacjach euroShell. Oba systemy bezpieczeństwa zostały ujednolicone dla obu sieci. Dzięki temu zagwarantowana jest pełna kontrola nad wszystkimi wydatkami – od zatankowania paliwa po fakturę zbiorczą rozliczającą zawarte transakcje.

Karty nie tylko paliwowe

Oferta bezgotówkowych kart flotowych LOTOS Biznes to kierowany do firm pakiet nowoczesnych, funkcjonalnych i bezpiecznych rozwiązań z zakresu zakupu paliw, usług i towarów na stacjach. To także możliwość rozliczenia usług dodatkowych wspierających transport np. opłaty drogowe. Korzyści płynące z przystąpienia do LOTOS Biznes: atrakcyjne rabaty na paliwa, wygodne fakturowanie, akceptacja na obszarze całego kraju, kontrola transakcji i elastyczność oferty.

W czerwcu br. w plebiscycie internetowym „Fleet Derby 2017” specjaliści i menadżerowie z branży flotowej uznali LOTOS Biznes za najlepszą kartę paliwową.

Program LOTOS Biznes to idealne rozwiązanie zarządzania wydatkami samochodowymi w firmie – od atrakcyjnych rabatów na paliwa, pełnego dostępu do podglądu wszystkich transakcji po zbiorcze fakturowanie. Karta LOTOS Biznes daje możliwość rozliczenia produktów oraz usług dostępnych na stacjach oraz usług dodatkowych wspierających transport.

Dodatkowe świadczenia w ofercie międzynarodowej to serwis naprawczy, usługa zwrotu zagranicznego podatku VAT, uczestnictwo w systemach automatycznego poboru opłat za przejazdy drogami i autostradami w Europie, a także możliwość opłaty za przejazdy wybranymi tunelami.

Klientom biznesowym, będącym jednocześnie pracodawcami, LOTOS proponuje unikatowe rozwiązanie – kartę pracowniczą LOTOS Biznes. Dzięki niej pracodawca może zapewnić swoim pracownikom możliwość tankowania tańszego paliwa na stacjach sieci LOTOS. To świetny i całkowicie bezkosztowy sposób na poszerzenie pakietu pozapłacowych korzyści zatrudnienia w firmie

Karta LOTOS Biznes jest akceptowana na 484 stacjach LOTOS i LOTOS Optima w Polsce, w tym 20 stacjach MOP (Miejsce Obsługi Podróżnych) przy autostradach A1, A2, A4, A6 i przy trasach S3 i S7. Międzynarodowy zasięg zapewnia Karta LOTOS Esso, która jest akceptowana na ponad 8 tys. stacji w Europie.

Źródło: Informacja prasowa

Fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ