Partner serwisu
22 maja 2017

Zmiany w zarządzie BOP i BOPS

Kategoria: Z życia branży

Jaap Rabou z LyondellBasell został powołany przez Basell Europe Holdings B.V. na stanowisko Członka Zarządu i Dyrektora Sprzedaży w Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. (BOP). Będzie on także pełnił funkcję Prezesa Zarządu Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. (BOPS) i z dniem 01 czerwca 2017 roku zastąpi Päivi Helenę Huovinen, która piastuje te stanowiska w BOP i BOPS od grudnia 2013 roku.

Zmiany w zarządzie BOP i BOPS

Jaap Rabou jest obecnie Menedżerem ds. Marketingu oraz Aktywów w zakresie Polietylenu i Aplikacji Foliowych. Pracując w LyondellBasell od 2012 roku, zdobył doświadczenie zarówno w obszarze biznesu polietylenowego, jak i polipropylenowego w Europie. Wcześniej rozwijał swoją karierę zawodową w firmach: Momentive oraz GE Bayer Silicones. Jaap Rabou jest absolwentem Uniwersytetu w Twente w Holandii, gdzie otrzymał tytuł magistra inżyniera na kierunku administracji biznesowej w zakresie zarządzania międzynarodowego oraz obronił licencjat z inżynierii przemysłowej i zarządzania. Ukończył także kurs polityki międzynarodowej na Uniwersytecie w Bergen w Norwegii. Jaap Rabou pochodzi z Holandii.

Päivi Helena Huovinen obejmie stanowisko Wicedyrektora ds. Propylenu w Europie i będzie pracować w biurze LyondellBasell w Rotterdamie.

 

Źródło i fot.: Informacja prasowa

Tagi: BOP, BOPS, zarząd
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ