Partner serwisu
10 maja 2017

Ostatnia szansa na nagrody w Mistrzostwach Kadry BHP!

Kategoria: Z życia branży

To ostatnia szansa, aby zawalczyć o nagrody w III edycji Mistrzostw Kadry BHP. Pierwszy etap konkursu kończy się 12 maja. Aby przystąpić do rywalizacji  należy wejść na stronę: http://bezpieczniwpracy.pl/mistrzostwa-kadry-bhp-2017/. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody:  Iphone, tablet, kamerka GoPro, koszulki i kurtki, bony oraz vouchery na szkolenia i wydarzenia branżowe.

Ostatnia szansa na nagrody w Mistrzostwach Kadry BHP!

Mistrzostwa Kadry BHP są największym branżowym konkursem w Polsce popularyzującym tematykę bezpieczeństwa i higieny pracy. Do walki o nagrody przystąpić może każdy  zainteresowany tematyką BHP.

Pierwszy etap Mistrzostw trwa od 24 kwietnia do 12 maja 2017. Uczestnicy muszą prawidłowo odpowiedzieć na 30 pytań zamkniętych przygotowanych przez Komisję Konkursową. 50 najlepszych osób, zostanie zaproszonych do drugiego etapu, który  odbędzie się  w dniach 18-21 maja 2017.

Dodatkowo każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie partnera Mistrzostw – firmy Movida - na najciekawsze case study z wdrażania i egzekucji zasad BHP. O warunkach przystąpienia do konkursu organizatorzy będą informować mailowo. Do wygrania jest m. in. voucher na udział w wybranym FORUM NOWOCZESNE BHP 2017.

Konkursowi patronują najważniejsze instytucje państwowe i media branżowe związane
z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wśród nich znajduje się Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Pracodawcy RP i Konfederacja Lewiatan.

9 czerwca 2017 roku odbędzie się specjalna Gala Mistrzostw Kadry BHP, na której poznamy zwycięzców.

 

Źródło: Informacja prasowa

Fot.: bezpieczniwpracy.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ