Partner serwisu
05 kwietnia 2017

Grupa PCC: portal produktowy w wersjach angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej

Kategoria: Chemia

Klienci zainteresowani branżą chemiczną znajdą tu https://www.products.pcc.eu/pl/ ok. 800 produktów i formulacji  wykorzystywanych w wielu branżach, od przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, po metalurgiczny, energetyczny, budowlany, meblarski, papierniczy, motoryzacyjny czy spożywczy.

Grupa PCC: portal produktowy w wersjach angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej

Wachlarz produktów jest bardzo szeroki, mają one zastosowanie m.in. w produkcji kosmetyków i środków higieny, materaców, agrochemikaliów, farb i lakierów, ale też olejów czy płynów hydraulicznych. Portal obejmuje surowce i dodatki specjalistyczne, opracowywane na potrzeby najbardziej wymagających klientów wielu branż przemysłowych.

Chcemy dotrzeć do jak największej liczby klientów na całym świecie.  Istotne jest to, że w jednym miejscu prezentujemy wszystkie surowce chemiczne wytwarzane przez spółki Grupy PCC  – mówi Rafał Zdon, Wiceprezes PCC Rokita SA.

Celem uruchomienia portalu było skonsolidowanie oferty wszystkich spółek Grupy PCC. Wyszukiwarka umożliwia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do szerokiej oferty produktów i formulacji chemicznych. Nowe narzędzie daje możliwość intuicyjnego wyszukania surowców według 4 segmentów, 28 branż przemysłowych, określonych funkcji i aplikacji, a także konkretnych producentów. Ważne jest to, że klient otrzymuje kompleksową informację, może pobrać broszurę informacyjną oraz dokumentację techniczną. Portal jest jedną z najlepszych wyszukiwarek produktów chemicznych w Europie.

Portal jest bardzo przydatnym i funkcjonalnym narzędziem. Wdrażanie innowacyjnych technologii i nowych zastosowań dla produktów sprawia, że cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem środowisk branżowych w Polsce i zagranicą.  –  mówi Rafał Zdon Wiceprezes PCC Rokita SA.

W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie bloga eksperckiego, dzięki któremu osoby zainteresowane branżą chemiczną będą mogły uzyskać  rzetelne informacje.

Grupa PCC to międzynarodowa struktura kapitałowa, zarządzana przez niemiecką firmę PCC SE. Zatrudnia ok. 3 tys. osób w 17 krajach. Spółki produkcyjne usytuowane są w  Europie, Azji, a także USA. Grupa PCC inwestuje w nowoczesne instalacje, technologie i projekty badawcze,  wzbogacając portfolio produktowe zgodnie ze światowymi  trendami rozwoju poszczególnych gałęzi przemysłu w Europie i na świecie.

źródło: inf. prasowa
fot. 123rf.com

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ