Partner serwisu
08 marca 2017

Powołanie Zarządu OLPP

Kategoria: Paliwa

Rada Nadzorcza OLPP sp. z o.o., na drodze postępowania konkursowego, powołała Zarząd nowej kadencji, w skład którego weszli Paweł Stańczyk i Mateusz Wodejko, dotychczasowi Członkowie Zarządu OLPP.

Powołanie Zarządu OLPP

6 marca 2017 roku Rada Nadzorcza największego w Polsce przedsiębiorstwa specjalizującego się w magazynowaniu i przeładunku paliw płynnych – OLPP sp. z o.o. – powołała Zarząd Spółki nowej kadencji. W jego skład weszli Paweł Stańczyk, obejmując funkcję Prezesa Zarządu oraz Mateusz Wodejko, który kontynuować będzie swoją pracę na stanowisku Członka Zarządu ds. finansowych.

Ponowne powierzenie kierowania Firmą dotychczasowemu Zarządowi jest wyrazem uznania dla wcześniejszych osiągnięć Pawła Stańczyka i Mateusza Wodejko. W minionym roku Spółka Operator Logistyczny Paliw Płynnych osiągnęła rekordowe wyniki finansowe. Zysk netto za 2016 r. był wyższy, od planowanego, o ok. 50% i stanowił ok. 140% zysku za 2015 r.

Przed Zarządem OLPP bardzo intensywny czas. W bieżącym roku Spółka obchodzi jubileusz 20-lecia swojej działalności, a od lutego trwa proces integracji OLPP i PERN, mający na celu wzmocnienie wewnętrzne Grupy Kapitałowej PERN oraz zwiększenie jej wartości dla Właściciela.

 

 

Źródło i fot.: informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ