Partner serwisu
16 grudnia 2016

Deloitte Polska zbada sprawozdania ORLENu

Kategoria: Chemia

Deloitte Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wybrana została jako podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych PKN ORLEN S.A. i Grupy PKN ORLEN.

Deloitte Polska zbada sprawozdania ORLENu

Zarząd Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. informuje, że Rada Nadzorcza PKN ORLEN S.A. na posiedzeniu 15 grudnia 2016 roku wybrała spółkę pod firmą „Deloitte Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa”, z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła 22, 00-133 Warszawa, jako podmiot uprawniony do przeprowadzenia badania jednostkowych sprawozdań finansowych PKN ORLEN S.A. i skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy PKN ORLEN za lata obrotowe 2017 i 2018, oraz przeprowadzenia przeglądów jednostkowych sprawozdań finansowych PKN ORLEN S.A. i skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy PKN ORLEN za I i III kwartały oraz pierwsze półrocza 2017 i 2018 roku (z możliwością przedłużenia współpracy na kolejne okresy pod warunkiem zgody Rady Nadzorczej PKN ORLEN S.A.).

Deloitte Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 73.


źródło: inf. prasowa
fot. 123rf.com

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ