Partner serwisu
06 grudnia 2016

Nowy dyrektor zarządzający PZPFiK

Kategoria: Z życia branży

1 stycznia 2017 roku funkcję dyrektora zarządzającego w Polskim Związku Producentów Farb i Klejów przejmuje Henryk Wąsik. Dotychczasowy dyrektor - Janusz Naglik, kontynuuje karierę poza strukturami związku.

Nowy dyrektor zarządzający PZPFiK

Hanryk Wąsik z branżą farb związany jest już od ponad 24 lat. Od kilkunastu lat zarządzał firmą FEIDAL Polska, należącą do niemieckiej grupy FEIDAL. Zdobył tam doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu rynku farb dekoracyjnych, ochronnych i przemysłowych zarówno w kraju jak i za granicą. Wcześniej Henryk pracował dla dystrybutora BASF - rozwijającej się marki Glasuri. Jako dyrektor techniczny zorganizował jeden z pierwszych ośrodków szkoleniowych dla technik aplikacyjnych w Polsce.

– Cieszę się, że będę miał możliwość konsolidowania branży wokół ważnych dla niej spraw. Wierzę, że uda nam się zrealizować wiele istotnych i innowacyjnych projektów – mówi Wąsik.

Janusz Naglik - obecny dyrektor zarządzający Związku - swoje stanowisko będzie piastował do końca 2016 roku. Swoją karierę postanowił kontynuować w branży produktów dekoracyjnych.

 

 

Źródło i fot.: informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ