Partner serwisu
09 listopada 2016

Coraz większy popyt na usługi goleniowskiego TTS

Kategoria: Z życia branży

Mamy tak dużo zamówień, że już dziś możemy powiedzieć o zwiększeniu produkcji o 20 procent w stosunku do ubiegłego roku – mówi Michał Pokorski, prezes zarządu spółki TTS. Technologie Tworzyw Sztucznych to uznany producent laminatów, jest częścią grupy HanseGroup budując dla niej m.in. kadłuby, pokłady i małe elementy wyposażenia jachtów.

Coraz większy popyt na usługi goleniowskiego TTS

Technologie Tworzyw Sztucznych to spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej HanseGroup, swój zakład produkcyjny ma na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Właśnie zaczęła się rekrutacja pracowników. Akcja związana jest z rozwojem i coraz większą liczbą zamawianych jednostek.

– Rocznie nasz zakład opuszczało około sześciuset jednostek, mamy jednak tak dużo zamówień, że już dziś możemy potwierdzić, że w aktualnym roku finansowym kończącym się z czerwcem 2017 roku, będziemy musieli zwiększyć produkcję o minimum dwadzieścia procent – mówi Michał Pokorski, prezes zarządu TTS. – Dzięki temu możemy się rozwijać i zwiększać kadrę. Nasza załoga liczy dziś około 700 pracowników, poszerzamy załogę o kolejnych 150 osób – dodaje.

W zakładzie TTS pracę znajdą przede wszystkim pracownicy produkcji, monterzy, stolarze, elektrycy i laminiarze. Rekrutacja już trwa. Co ciekawe, pracę przy produkcji jachtów znajdują też kobiety. Jak zdradza prezes spółki, panie są bardzo skrupulatne i dokładne, świetnie sprawdzają się przy pracach związanych z wykonawstwem małych elementów jachtów, takich jak bakisty czy platformy kąpielowe.

TTS, będąc częścią grupy HanseGroup, produkuje dla niej elementy jachtów takich marek jak Hanse, Moody, Varianta, Fjord, Dehler i Sealine. Jednostki, które opuszczają goleniowski zakład uważane są za jedne z najlepszych na świecie, jachty, których produkcja zaczyna się u TTS pływają po morzach całego świata, od Niemiec, Hiszpanii, Turcji po Australię i Nową Zelandię.

 

 

Źródło i fot.: informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ