Partner serwisu
27 września 2016

I konkurs SYNChem - wydłużenie naboru składania wniosków

Kategoria: Z życia branży

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem a także z uwagi na konieczność aktualizacji dokumentacji konkursowej w zakresie „Umowy o realizację projektu”, termin zamknięcia naboru wniosków o dofinansowanie w ramach I konkursu SYNChem przesunął się do 14 października br do godz. 16:00.

I konkurs SYNChem - wydłużenie naboru składania wniosków

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem a także z uwagi na konieczność aktualizacji dokumentacji konkursowej w zakresie „Umowy o realizację projektu”, termin zamknięcia naboru wniosków o dofinansowanie w ramach I konkursu SYNChem - Wspólnego Przedsięwzięcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz SYNTHOS S.A. (konkurs nr 1/4.1.1/2016/POIR), realizowanego w ramach poddziałania 4.1.1  Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój - „Strategiczne Programy badawcze dla gospodarki”, przesunął się do 14 października br do godz. 16:00.

Wydłużenie naboru składania wniosków konkursowych pozwoli na kompletne zapoznanie się z warunkami konkursu i umożliwi skuteczne złożenie wniosku, a w konsekwencji doprowadzi do uzyskania wsparcia finansowego projektów.

 

 

Źródło: ncbr.gov.pl

fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ