Partner serwisu
12 sierpnia 2016

kierunekCHEMIA.pl partnerem medialnym portalu Inwestycje Energetyczne

Kategoria: Z życia branży

Portal Inwestycje Energetyczne to rezultat pracy młodych studentów energetyki wydziału MEiL oraz kierunków pokrewnych innych wydziałów, działających wspólnie w ramach Koła Naukowego Energetyków Politechniki Warszawskiej

kierunekCHEMIA.pl partnerem medialnym portalu Inwestycje Energetyczne

Celem projektu jest stworzenie profesjonalnego, powszechnie dostępnego źródła informacji nt. inwestycji realizowanych w polskim systemie elektroenergetycznym. Zespół projektowy pracuje w pięciu odrębnych działach koncentrujących się na różnych sektorach branży energetycznej. Aby zapewnić wiarygodność prezentowanych informacji, Członkowie projektu konsultują zgromadzone dane z inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz projektantami poszczególnych inwestycji. Zabiegi te mają na celu stworzenie dobrej renomy portalu, z którego w przyszłości będą mogli korzystać nie tylko studenci, ale również przedstawiciele branży oraz koncerny energetyczne.

W szerszej perspektywie czasowej oczekiwanym rezultatem działania portalu jest pozyskanie kolejnych partnerów skłonnych do wymiany informacji i wspólnego tworzenia bazy inwestycji prowadzonych w KSE.

http://inwestycjeenergetyczne.itc.pw.edu.pl/

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ