Partner serwisu
26 lipca 2016

Orlen rozszerzył zakres Raportu Zintegrowanego

Kategoria: Z życia branży

Kapitały przedsiębiorstwa: finansowy, produkcyjny, ludzki, intelektualny, społeczny i naturalny są podstawą nowoczesnej i niestandardowej prezentacji działalności Koncernu w uruchomionym dzisiaj Raporcie Zintegrowanym Grupy ORLEN za 2015 rok.

Orlen rozszerzył zakres Raportu Zintegrowanego

Po bardzo dobrym przyjęciu ubiegłorocznej, pierwszej edycji Raportu Zintegrowanego – wyróżnionego w 4 kategoriach konkursu The Best Annual Report – w tym roku rozszerzony został zakres raportowania działalności pozafinansowej o spółki z Grupy Kapitałowej. 

Raport, publikowany wyłącznie online w polskiej i angielskiej wersji językowej, prezentuje działalność Grupy ORLEN, jej model biznesowy, strategię, proces budowy wartości i wyniki finansowe z perspektywy najważniejszych grup interesariuszy. Układ i treści publikacji opierają się na strukturze i wytycznych w zakresie raportowania zintegrowanego, rekomendowanych przez IIRC (International Integrated Reporting Council) oraz w odniesieniu do działalności pozafinansowej według GRI (Global Reporting Initiative). Raport uwzględnia również kierunki najnowszego prawodawstwa unijnego w odniesieniu do ujawniania informacji niefinansowych oraz dotyczących różnorodności.

Cały artykuł można przeczytać na energetyka24.com

 

Źródło fot.: ORLEN

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ