Partner serwisu
14 czerwca 2016

XI Petrobiznes, czyli o nowych wyzwaniach...

Kategoria: Z życia branży

4 lipca 2016 r. w Warszawie w Hotelu Marriott odbędzie się XI edycja Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES – Paliwa Chemia Gaz. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Odpowiedzialny Rozwój –  nowe wyzwania dla liderów rynku petrochemicznego i gazowego w Polsce”.

XI Petrobiznes, czyli o nowych wyzwaniach...

Europejskie Centrum Biznesu oraz Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka pragną serdecznie zaprosić Państwa do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Kongresu PETROBIZNES – Paliwa Chemia Gaz, która odbędzie się 4 lipca 2016 r. w Warszawie w Hotelu Marriott. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Odpowiedzialny Rozwój –  nowe wyzwania dla liderów rynku petrochemicznego i gazowego w Polsce”.

Tegoroczna edycja Kongresu PETROBIZNES to okazja do omówienia w gronie polityków, ekspertów i praktyków założeń Programu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz nowej roli liderów rynku petrochemicznego i gazowego w Polsce. Pragniemy, aby zaproszone do udziału w dyskusji kluczowe osoby z największych spółek sektora gazowego, chemicznego i paliwowego w obecności przedstawicieli Rządu i najważniejszych organizacji branżowych odnieśli się do przemian, jakie stawia codzienność oraz sytuacja geopolityczna przed strategicznymi sektorami w naszym kraju.

Szczegółowe informacje o kongresie będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.petrobiznes.pl  oraz na stronach Partnerów i Patronów Medialnych Kongresu.

Szczegółowe informacje na temat Kongresu: www.petrobiznes.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ