Partner serwisu
24 maja 2016

Decydujące starcie o tytuł Mistrza Kadry BHP 2016

Kategoria: Aktualności

Blisko 750 osób wzięło udział w eliminacjach do II edycji Mistrzostw Kadry BHP. Wyłoniono 30 uczestników z najlepszymi wynikami, którzy do 30 maja będą rozwiązywać test wiedzy złożony z pytań zamkniętych oraz studium przypadku. Zwycięzcę poznamy już 9 czerwca.

Decydujące starcie o tytuł Mistrza Kadry BHP 2016

W II edycji Mistrzostw Kadry BHP udział wzięło blisko 750 uczestników. Teraz o nagrody o łącznej wartości 20 tysięcy złotych będzie walczyć 30 uczestników z najlepszymi wynikami. Znaleźli się wśród nich eksperci i specjaliści, ale także pasjonaci, którzy na co dzień nie pracują w branży BHP. Lista finalistów dostępna jest na stronie: bezpieczniwpracy.pl

Drugi etap konkursu potrwa od 23 do 30 maja, w tym czasie uczestnicy, za pomocą specjalnie wygenerowanego linku dostępu mogą się zalogować i wypełnić test konkursowy. W drugim etapie, oprócz 20 pytań zamkniętych, finaliści zmierzą się również z dwoma pytaniami otwartymi, które zostały przygotowane przez autorytety z dziedziny BHP. Odpowiedzi z tej części testu oceni Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli Koalicjantów, Urzędu Dozoru Technicznego, Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, Pracodawców RP, Głównego Inspektoratu Pracy, Konfederacji Lewiatan oraz Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani na podstawie najwyższej liczby punktów, na które sumują się poprawne odpowiedzi z testu (40% punktacji) oraz ocena przyznana przez Komisję Konkursową w zakresie rozwiązania studium przypadku (60% punktacji). W przypadku pytania opisowego pod uwagę brane będą najlepiej dobrane narzędzia oraz najwłaściwiej uzasadniony sposób działania.

 

Źródło i fot.: Biuro prasowe FleishmanHillard

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ