Partner serwisu
12 kwietnia 2016

LOTOS oraz inkubatory.pl rozpoczynają współpracę

Kategoria: Z życia branży

Spółka LOTOS Paliwa dołącza do grona partnerów Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP). Oba podmioty rozpoczynają współpracę, która w rzeczywisty sposób może obniżać koszty działania nowych inicjatyw biznesowych.

LOTOS oraz inkubatory.pl rozpoczynają współpracę

Możliwość tańszego tankowania
– Bardzo cieszymy się ze współpracy z tak dużą siecią stacji paliw, jaką jest LOTOS. Staramy się, by nasza oferta dla startupów była jak najbardziej atrakcyjna i odpowiadająca na potrzeby stawiających pierwsze kroki w biznesie, jak również na późniejszym etapie rozwijania firmy. Dzięki partnerstwu z LOTOSEM każdy startup zyska możliwość tańszego tankowania oraz rabat na usługi i produkty zakupione w sklepach przy stacyjnych, a to wszystko za sprawą karty flotowej LOTOS Biznes. Wystarczy tylko wypełnić krótki wniosek. To dla naszych startupów niewątpliwie godna uwagi propozycja. – komentuje Tomasz Karwowski z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Ciągle nowe korzyści
15 minut – tyle czasu potrzeba, by zarejestrować startup w AIP. Koszty działania nowej inicjatywy w inkubatorach to 300 zł miesięcznie. W ramach opłaty początkujący przedsiębiorca na starcie otrzymuje dostęp do pomocy prawnej, księgowej, szkoleń oraz możliwości korzystania z biura. AIP również stale rozbudowuje sieć partnerów, ze współpracy z którymi płynie wiele korzyści dla startupowców zrzeszonych w szeregach Fundacji.

LOTOS buduje fundamenty współpracy
– Ogólnopolska sieć stacji paliw LOTOS dołącza do grona partnerów AIP, tym samym 2200 przedsiębiorców działających w 50 inkubatorach zyskuje dostęp do atrakcyjnych rabatów na paliwo – mówi Marcin Gerwatowski, kierownik Zespołu Obsługi Floty, LOTOS Paliwa – Kształtując relacje biznesowe z przedsiębiorcami na tak wczesnym etapie ich działalności budujemy fundamenty długotrwałej współpracy. 

Dedykowana wersja karty flotowej LOTOS Biznes daje przedsiębiorcom opuszczającym AIP możliwość kontynuowania współpracy i dalszego korzystania z rabatów na paliwa. Mikro- i małe przedsiębiorstwa to coraz ważniejsza grupa klientów sieci LOTOS. W filozofii działania LOTOS kieruje się zasadą znalezienia oferty dla każdej, nawet najmniejszej firmy.

Uproszczenie rozliczeń, kontrola kosztów czy wspomniane rabaty na zakup paliw i usług są dla małych firm równie cenne, jeśli nie cenniejsze, niż dla dużych przedsiębiorstw. Można śmiało powiedzieć, że stosowanie zbiorczej faktury to prosty sposób na mniejsze koszty obsługi księgowej i zaoszczędzony czas. 
 
źródło: LOTOS

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ