Nowy SUBWAY w sieci LOTOS
5 kwietnia LOTOS otworzył na stacji paliw w Poznaniu kolejną restaurację sieci SUBWAY. W całym 2016 r. LOTOS planuje otwarcie kilkunastu restauracji amerykańskiej sieci.

– Poprzez współpracę z SUBWAY chcemy wspierać ofertę gastronomiczną naszej marki własnej Cafe Punkt, aby jeszcze lepiej dopasować ją do oczekiwań klientów – mówi Irmina Karpińska, kierownik Działu Sklepów i Usług, LOTOS Paliwa.
– Rozwój na stacjach paliw to bardzo ważna część naszej strategii bycia bliżej naszych klientów – w miejscach, gdzie nie spodziewają się typowej restauracji SUBWAY. Na świecie działa ponad 4 tys. restauracji SUBWAY zlokalizowanych na stacjach paliw i autostradowych strefach odpoczynku. Współpraca z siecią LOTOS jest zgodna z tą strategią i daje wiele możliwości. – mówi Martin Princ, SUBWAY CEE Area Development Manager.
SUBWAY na stacji paliw LOTOS to szósta restauracja amerykańskiej sieci w Poznaniu i 116. restauracja w Polsce. Obiekt znajduje się przy ul. Jana Pawła II 2, w samym centrum stolicy Wielkopolski, tuż przy Rondzie Środka – kilkaset metrów od Uniwersytetu Adama Mickiewicza. To typowa lokalizacja miejska, odwiedzana nie tylko przez kierowców, ale także pasażerów komunikacji miejskiej czy pieszych.
W ciągu kilku najbliższych tygodni planowane jest otwarcie następnej – czwartej restauracji SUBWAY w sieci LOTOS – tym razem na terenie stacji tranzytowej przy drodze S8 – MOP Emilianów k. Warszawy.
W całym 2016 r. LOTOS planuje otwarcie kilkunastu restauracji sieci SUBWAY.
źródło: Lotos
fot. Lotos