Partner serwisu
16 marca 2016

Złote Medale dla pracowników puławskich zakładów azotowych

Kategoria: Z życia branży

Sześciu pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych Puławy zostało odznaczonych przez prezydenta Andrzeja Dudę Złotym Medalem za Długoletnią Służbę, przyznawanym za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Złote Medale dla pracowników puławskich zakładów azotowych

W imieniu prezydenta, wręczył je Filip Grzegorczyk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

- Puławskie Zakłady Azotowe, które są filarem Grupy Azoty, to perła polskiego przemysłu, znaczący podmiot z rynku chemicznego, silne i rozwijające się przedsiębiorstwo z udziałem Skarbu Państwa, dobry pracodawca oraz partner dla lokalnych społeczności. Jednak tajemnica ich sukcesu nie tkwi w olbrzymim majątku, dostępie do unikalnych aktywów czy niedostępnych technologii. Najważniejszym czynnikiem, który pozwala się im rozwijać, są pracownicy – powiedział Filip Grzegorczyk.

Wiceminister przekazał pracownikom Zakładów Azotowych Puławy wyrazy uznania za zaangażowanie i wkład w rozwój naszego narodowego czempiona oraz pogratulował odznaczonym.

- W uzasadnieniach do przyznania Złotego Medalu przewija się wątek pomysłowości każdego z odznaczonych, przykłady racjonalizatorskich rozwiązań oraz kompleksowego podejścia do wykonywanej pracy. Traktujecie wykonywane zadania jako element większej całości, dbacie o poprawę efektywności, jakości czy bezpieczeństwa, myśląc nie tylko o sobie, ale o swoich kolegach, przełożonych i całej firmie. Jest to dowodem, że pracownicy puławskich Azotów grają do jednej bramki. To budujące, bo takie podejście musi prowadzić do sukcesu – podkreślił Filip Grzegorczyk.

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ