Partner serwisu
29 stycznia 2016

PCC modernizuje swoje linie produkcyjne

Kategoria: Z życia branży

PCC Consumer Products Kosmet zainstalowała kolejną nową linię rozlewczą do produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej. Możliwości produkcyjne linii są o 40% większe od potencjału dotychczas stosowanych linii produkcyjnych.

PCC modernizuje swoje linie produkcyjne

Linia ma przede wszystkim większe możliwości produkcyjne od dotychczas używanych, jest bardziej zautomatyzowana, ale nadal elastyczna pod względem możliwości szybkiego przezbrajania na różne formaty produktów. Dodatkowo, linia umożliwiła poprawę jakości produkowanych wyrobów. Jest to ostatnia linia produkcyjna zakupiona w ramach projektu modernizacji i zwiększenia mocy produkcyjnych zakładu w Brzegu Dolnym.

W ramach całej inwestycji realizowanej przez PCC CP Kosmet w Brzegu Dolnym, dokonano istotnej modernizacji wszystkich części zakładu produkcyjnego oraz stworzono strefę produkcji kosmetyków. Wkrótce zostaną zakończone wszystkie prace związane z modernizacją, a zakład będzie gotowy przyjmować nowe zlecenia od klientów.

Największy polski producent chemii gospodarczej
PCC CP Kosmet należy do grupy największych polskich producentów chemii gospodarczej produkujących pod markami własnymi klienta i dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w Polsce i za granicą. Wśród swoich Klientów ma także globalne koncerny, dla których wytwarza produkty brandowe w ramach produkcji zleconej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej i kosmetyków.

 

Źródło,fot.: pccinwestor.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ