Partner serwisu
18 września 2015

,,Chemical Industry Summit & Awards Gala” już 12 października 2015 roku

Kategoria: Z życia branży

Czwarta edycja konferencji ,,Chemical Industry Summit & Awards Gala” organizowanej przez Executive Club we współpracy z PwC Polska odbędzie się 12 października w Hotelu InterContinental w Warszawie. Wydarzenie będzie mieć wymiar szczególnie międzynarodowy zarówno za sprawą patronatów instytucjonalnych ze strony światowych organizacji: PlasticsEurope i Fertilizers Europe, szerokiego grona prelegentów z zagranicy, jak i zakresu tematycznego problematyki poruszanej w debatach.

,,Chemical Industry Summit & Awards Gala”  już 12 października 2015 roku

Patronat honorowy nad kongresem chemicznym objęły: Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo  Skarbu Państwa, a jego patronami są: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.) i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Zaproszeni na wydarzenie eksperci międzynarodowi w podzielonej na trzy panele debacie omawiać będą najistotniejsze punkty w europejskim i globalnym przemyśle chemicznym. Prelegenci przedstawią swoją opinię na temat polityki energetycznej poszczególnych państw oraz zastanowią się, czy konsolidacja europejskiej chemii jest receptą na sukces na rynku międzynarodowym. Konferencję otworzy przemówienie Alexisa Brouhnsa - Dyrektora Generalnego Solvay Europe. Gośćmi specjalnymi konferencji będą: Dyrektor Zarządzający PlasticsEurope, Karl-H. Forester oraz Prezes Silica Global Business Unit w Solvay, Ann Nuyttens. Swoje uczestnictwo w ,,Chemical Industry Summit & Awards Gala” potwierdziło wielu reprezentantów europejskich instytucji i firm z branży przemysłu chemicznego.

Rangę organizowanego przedsięwzięcia podkreśli gala wręczenia ,,Diamentów Polskiej Chemii”, które zostaną przyznane po raz trzeci za szczególne osiągnięcia w branży. Celem konkursu jest promowanie osób i firm związanych z sektorem chemicznym, które poprzez swoje działania wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością, etyką i odpowiedzialnością biznesową. Nagrody zostaną przyznane w dziesięciu kategoriach: Inwestycja Roku, Lider Innowacji Roku, Produkt Roku, Lider Ekologii, Lider CSR, Podmiot Finansujący Roku, Doradca Roku, Osobowość Roku, Inwestor w Kapitał Ludzki, Top Executive Roku. Konkurs jest dwuetapowy: w pierwszym etapie kandydaci mogą zgłaszać się samodzielnie w odpowiedzi na informację  przesłaną drogą mailową przez Organizatora, w drugim Kapituła Konkursowa wyłania laureatów spośród firm nominowanych do otrzymania nagrody (spółek, które otrzymały najwięcej wskazań w przesłanych zgłoszeniach w poszczególnych kategoriach).

Gala będzie ukoronowaniem całodziennej konferencji w miłym klimacie przy akompaniamencie znakomitej muzyki i wyśmienitych trunkach.

Partnerami strategicznymi wydarzenia są: ANWIL, Grupa Azoty

Partnerami głównymi są: Ciech S.A., PKO Bank Polski

Partnerami złotymi są: BASF, Veolia

Partnerami wydarzenia są: BGK, Cigno Consulting, DOW, Grupa Erbud, Fluor, Lotos, Nord Partner, Pay U, Weil, White&Case,

Partnerem merytorycznym jest: The Boston Consulting Group

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Dziennik Gazeta Prawna, Brief, Polish Market, Chemik, Chemia Przemysłowa, Chemia i Biznes, Law Business Quality, Warsaw Business Journal, Poland Today, rynekinwestycji.pl, kierunekchemia.pl, Newseria Agencja Informacyjna, capital24.tv, plastech.pl.

Partnerem Gali jest: J.A. Baczewski

Partnerem ds. bezpieczeństwa jest: Konsalnet

O Executive Club:

Executive Club jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie
i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Jest też liderem w organizacji konferencji branżowych, dedykowanych różnym gałęziom gospodarki.
Więcej informacji na stronie: www.executive-club.com.pl

 

Źródło,fot.: www.executive-club.com.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ