Partner serwisu
06 maja 2015

Grupa Azoty na pikniku naukowym

Kategoria: Innowacje i nauka

Grupa Azoty po raz pierwszy będzie obecna na Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Dziewiętnasta edycja imprezy odbędzie się 9 maja na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie. To największe wydarzenie popularnonaukowe w naszej części Europy - co roku udział w nim bierze ponad 100 tysięcy zwiedzających i ponad 200 instytucji z Polski i zagranicy.

Grupa Azoty na pikniku naukowym

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i pasjonatów najnowszymi osiągnięciami polskiej technologii, Grupa Azoty postanowiła aktywnie włączyć się w działania popularnonaukowe i zaznaczyć swoją obecność na Pikniku.
 
Odwiedzający stoisko Grupy Azoty będą mogli zapoznać się z ofertą produktową i zobaczyć, w jakich wyrobach codziennego użytku znajdują się te produkty. Uczestnicy Pikniku mogą też liczyć na szereg atrakcji - na stoisku Grupy będzie obecny Piotr Żyła, zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć motocykl żużlowy jeżdżący w barwach Grupy Azoty. Niezwykle ciekawą atrakcją – zwłaszcza dla najmłodszych – będzie robot skonstruowany przez pracownika tarnowskiej spółki. Dla uczestników Pikniku przygotowane zostały również konkursy wraz z nagrodami.

Wstęp na Piknik jest wolny.

Źródło: Grupa Azoty

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ