Partner serwisu
16 kwietnia 2015

Kongres „Polska Chemia”

Kategoria: Z życia branży

W dniach 11-12 czerwca 2015 r. w Puławskim Parku Naukowo-Technicznym odbędzie się II edycja Kongresu „Polska Chemia” (2015). Kongres jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży chemicznej w Polsce.

Kongres „Polska Chemia”

Kongres „Polska Chemia” to wiodąca platforma wymiany doświadczeń, prezentacji pomysłów oraz strategii dla branży chemicznej w Polsce. Sukces zeszłorocznej I edycji Kongresu pokazał, jak potrzebne dla polskiego sektora chemicznego jest stworzenie platformy do dyskusji na temat stosowanych rozwiązań technologicznych, prowadzenia procesów inwestycyjnych oraz wpływu otoczenia prawnego i ekonomicznego na branżę.

Kongres „Polska Chemia” to:

400 gości,
kilkudziesięciu panelistów: przedstawicieli branży, polityków i dziennikarzy,
dwa dni debat, sesji tematycznych, spotkań,
kilkadziesiąt stoisk firm partnerskich i członkowskich PIPC.

Tematyka Kongresu obejmie kwestie dotyczące: energetyki, ochrony rynku wewnętrznego, logistyki, innowacji oraz perspektyw rozwoju polskiego przemysłu chemicznego. Podczas tegorocznego Kongresu odbędzie się również Specjalny Blok Tematyczny mający na celu zaprezentowanie uczestnikom najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów świata w przemyśle chemicznym tj. USA, Bliskiego Wschodu i Azji. Planowane są wystąpienia przedstawicieli światowych koncernów i organizacji branży chemicznej z wyżej wymienionych regionów świata.

II edycja Kongresu „Polska Chemia” (2015) odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2015 r. w Puławskim Parku Naukowo-Technicznym w Puławach.

Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn Chemia Przemysłowa oraz portal www.kierunekchemia.pl

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Kongresu www.kongrespolskachemia.pl i organizatora wydarzenia – Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego www.pipc.org.pl.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ