Partner serwisu
02 marca 2015

ORLEN Paliwa nowym partnerem ActiveJet Team

Kategoria: Chemia w sporcie

ActiveJet Team pozyskał nowego - bardzo ważnego partnera - którym została spółka ORLEN Paliwa. Podpisanie umowy sponsorskiej ze spółką z GK ORLEN - liderem hurtowej sprzedaży paliw jest kolejnym krokiem do rozwoju zespołu.

ORLEN Paliwa nowym partnerem ActiveJet Team

Współpraca z ActiveJet Team pozwoli nam zbudować szersze kompetencje w zakresie sponsoringu sportu, który stanowi doskonałe narzędzie marketingowe do wsparcia biznesowej działalności spółki. Zaangażowanie we współpracę z polskim, odnoszącym sukcesy w międzynarodowych wyścigach, zespołem kolarskim umożliwi promocję marki ORLEN Paliwa zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju – podkreślił Andrzej Niedbalski, Prezes Zarządu ORLEN Paliwa.

- Gdy przed rokiem omawiałem plany i wizję naszego zespołu, wiedziałem, że do ich realizacji będziemy potrzebowali poważnego partnera. Bardzo się cieszę z rozpoczętej współpracy ze spółką ORLEN Paliwa. Jestem pewien, że nasze działania, doprowadzą nas do założonego celu, czyli startu w najważniejszych wyścigach na świecie - powiedział Prezes Action S.A. Piotr Bieliński.

Logo ORLEN Paliwa  pojawi się na koszulkach ActiveJet Team już podczas najbliższych startów. Zadowolenia z tego faktu nie krył również dyrektor sportowy Piotr Kosmala: Kolarstwo przeżywa renesans za sprawą coraz większych sukcesów polskich zawodników. Wzrost popularności tej dyscypliny, przełożył się w naszym przypadku na pozyskanie, jakże ważnego do dalszego rozwoju wsparcia. Pojawienie się na koszulkach ActiveJet Team logo ORLEN Paliwa, to z jednej strony powód do dumy, a z drugiej duża odpowiedzialność.

ActiveJet Team - zawodowa grupa kolarska została założona w 2014 roku Zespół prowadzony przez Piotra Kosmalę w pierwszym roku funkcjonowania odniósł 5 zwycięstw w wyścigach z kalendarza UCI, a Hiszpan David Muntaner został mistrzem świata w torowej konkurencji Madison. W sezonie 2015 grupa wzmocniła swoje szeregi pozyskując Kamila Gradka i Pawła Bernasa. Projekt kalendarza na obecny rok przewiduje starty nie tylko w Polsce, ale i całej Europie, a następnie awans do grona ekip pro-kontynentalnych.


Źródło: ORLEN Paliwa

fot.: ActiveJet Team

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ