Partner serwisu
18 lutego 2015

LOTOS sponsorem piłkarskiej kadry

Kategoria: Chemia w sporcie

17 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie podpisana została umowa, na mocy której Grupa LOTOS uzyskała tytuł Głównego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kontrakt pomiędzy Grupą LOTOS, a Polskim Związkiem Piłki Nożnej będzie obowiązywał do 31 grudnia 2018 roku.

LOTOS sponsorem piłkarskiej kadry

W ramach współpracy sponsoringowej Grupa LOTOS uzyskała prawo posługiwania się tytułem „Głównego Sponsora Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej” oraz do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski. Umowa gwarantuje również ekspozycję logotypu spółki na strojach treningowych reprezentacji Polski. Firma pojawi się także na nośnikach reklamowych podczas meczów drużyny narodowej rozgrywanych w naszym kraju. Ponadto logotyp Grupy LOTOS pojawiać się będzie w centralnym miejscu tablic sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej PZPN, biletach oraz programach meczowych.

Decyzja o wsparciu piłkarskiej reprezentacji Polski przez strategiczną spółkę, tak ważną dla gospodarki kraju, to dowód zaufania do drużyny narodowej, która jest liderem w swojej grupie eliminacyjnego do EURO 2016.

- Reprezentacja Polski to najważniejsza drużyna dla wszystkich Polaków. Osiągane przez nią wyniki i jej potencjał sprawiły, że pozyskaliśmy tak poważnego partnera, jakim jest Grupa LOTOS. Należy również dodać, że spółka będzie wspierała nie tylko drużynę narodową, ale także reprezentację do lat 21, która w 2017 roku będzie rywalizowała w organizowanych w Polsce mistrzostwach Europy – mówi Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

LOTOS wspiera również innych sportowców

Grupa LOTOS jest m.in. Generalnym Sponsorem Polskiego Narciarstwa, Oficjalnym Partnerem Roberta Kubicy oraz strategicznym partnerem załogi LOTOS Rally Team Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana. Angażuje się także w programy społeczno-sportowe takie jak Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” czy piłkarski program „Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM”.

Grupa LOTOS jest także głównym sponsorem piłkarskiej drużyny Lechia Gdańsk. W Trójmieście wspiera też m.in. siatkarski zespół Lotos Trefl Gdańsk oraz koszykarską drużynę Trefl Sopot.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ