Partner serwisu
09 grudnia 2014

Złoty Laur dla ORLEN-u

Kategoria: Chemia w sporcie

PKN ORLEN otrzymał nagrodę w kategorii „Sponsoring sportowy” w pierwszej edycji nagrody „Złoty Laur Super Biznesu”. Wyróżnienia zostały objęte honorowym patronatem między innymi Ministerstwa Skarbu Państwa, Ministerstwa Środowiska i Business Centre Club.

Złoty Laur dla ORLEN-u

Po raz pierwszy redakcja "Super Biznesu" przyznała własną nagrodę "Złoty Laur Super Biznesu", którą zostały uhonorowane osoby indywidualne, instytucje i firmy za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za osiągnięcia sprzyjające rozwojowi rodzimej przedsiębiorczości. Nagrody zostały przyznane w dziesięciu kategoriach, wśród których znalazły się: Finanse i bankowość, Wspieranie rozwoju przedsiębiorczości, Sponsoring sportowy i Inicjatywa społeczna.

„Super Biznes” to dodatek ekonomiczny do „Super Expressu”, który kierowany jest do sektora przedsiębiorców. Wspólnie z partnerami, w tym Business Centre Club radzi, jak prowadzić firmę, jak ją rozwijać i jak korzystać z produktów, które pomagają w sprawnym zarządzaniu firmą.

Źródło i fot.: PKN ORLEN

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ