Partner serwisu
21 listopada 2014

PIPC – Podmiot Wspierający Roku

Kategoria: Z życia branży

20 listopada 2014 roku podczas uroczystej Gali Diamentów Polskiej Chemii, Polska Izba Przemysłu Chemicznego została laureatem nagrody w kategorii „Podmiot Wspierający Roku” przeznaczonej dla podmiotu szczególnie zaangażowanego we współpracę z branżą chemiczną, m.in. w zakresie doradztwa w sektorze.

PIPC – Podmiot Wspierający Roku

 – Ta nagroda to szczególne wyróżnienie dla Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, a tym samym dla wszystkich naszych Członków. Izba działa nie tylko na rzecz zrzeszonych podmiotów, ale również na rzecz całego sektora chemicznego  rozwiązując nasze wspólne problemy i wspólnie umacniając pozycję polskiej chemii w kraju i zagranicą” – mówi Tomasz Zieliński, Prezes Zarządu PIPC .

– Kieruję wyrazy uznania dla Rady Izby pod przewodnictwem Pana Adama Leszkiewicza, za ogromne wsparcie i doskonałą współpracę na rzecz rozwoju Izby i całej polskiej chemii. Podejmowane przez Izbę liczne działania nie byłyby tak skuteczne gdyby nie doskonała współpraca wszystkich zrzeszonych w Izbie Podmiotów oraz praca całego Zespołu Izby – dodał Tomasz Zieliński.

Źródło: PIPC

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ