Partner serwisu
27 października 2014

Grupa Azoty Puławy liderem bezpiecznej pracy

Kategoria: Z życia branży

Komisja Wyboru Liderów Bezpiecznej Pracy działająca przy Forum Liderów Bezpiecznej Pracy zdecydowała o przyznaniu Grupie Azoty „Puławy” S.A. Złotej Karty Lidera Bezpiecznej Pracy. Nagroda przyznana została na lata 2015, 2016 i jest kolejnym tego typu wyróżnieniem w historii spółki.

Grupa Azoty Puławy liderem bezpiecznej pracy

Forum doceniło osiągnięcia Grupy Azoty „Puławy” S.A. w stałym podnoszeniu poziomu i kultury pracy, a w szczególności:
1. Stałą, wieloletnią współpracę z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy:
- udział w programach rządowych, pracach naukowo-badawczych, 
- uczestnictwo w pracach Krajowego Punktu Centralnego Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia Pracy,
2. Podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP (kursy, konferencje, seminaria, audycje w zakładowej rozgłośni, biuletyn „5 minut dla bezpieczeństwa”, akcja „Jestem widoczny jestem Bezpieczny”).
3. Aktywność w zakresie poprawy warunków pracy:
- wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy

- Otrzymanie Złotej Karty stanowi dla nas impuls do dalszych działań na rzecz kształtowania bezpiecznych warunków pracy oraz aktywnego włączenie się w wymianę doświadczeń na Forum Wyboru Liderów Bezpiecznej Pracy – podkreślił Marian Rybak, prezes zarządu Grupy Azoty „Puławy” S.A., wyrażając satysfakcję z osiągnięcia.

Posiadanie Złotej Karty Lidera Bezpiecznej Pracy upoważnia Grupę Azoty „Puławy” S.A. do korzystania z szeregu preferencji przy współpracy z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy, w tym m.in.: ze znaczących zniżek przy korzystaniu z kursów, seminariów i studiów podyplomowych oraz przy zakupie programów komputerowych i wydawnictw; z bezpłatnych konsultacji pracowników naukowo-badawczych i priorytetu w korzystaniu z usług eksperckich i badawczych.

Źródło i fot.:www.zapulawy.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ