Partner serwisu
05 września 2014

Nowy Prezes LOTOS OIL

Kategoria: Z życia branży

Rada Nadzorcza Spółki powołała Roberta Bialika na Prezesa Zarządu LOTOS Oil S.A. Dotychczas pełnił on funkcję Prezesa Zarządu spółki LOTOS Infrastruktura.

Nowy Prezes LOTOS OIL

Nowy Prezes jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wydziału Ekonomiki Produkcji. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania organizowane pod patronatem niemieckiej Fachhochschule Dortmund przez Zachodniopomorską Szkołę Menadżerów w Szczecinie i Rzeszowską Szkołę Menadżerów.

Robert Bialik od blisko 20 lat - związany z przemysłem petrochemicznym w Polsce, szczególnie na Podkarpaciu. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Rafinerii Jasło, gdzie pełnił kolejno funkcje Kierownika Działu analiz ekonomicznych i kształtowania cen, Dyrektora Ekonomiczno – Finansowego i Dyrektora ds. Handlu i marketingu. Od 2004 roku pełnił funkcje zarządcze w strukturach Grupy Kapitałowej LOTOS, między innymi jako członek rad nadzorczych a także jako Prezesa Zarządu w Spółkach: LOTOS Park Technologiczny, LOTOS Jasło/ LOTOS Infrastruktura.

- Wydarzenia w otoczeniu makroekonomicznym sprawiają, że rynek stawia przed nami nowe wymagania. Jestem przekonany, że dzięki pasji i zaangażowaniu w tworzenie nowych rozwiązań technologicznych, z jakich zawsze znana była nasza Spółka oraz aktywnym działaniom służb handlowych nie tylko umocnimy naszą pozycję, ale i rozbudujemy naszą sprzedaż na atrakcyjnych rynkowo obszarach – stwierdził prezes Robert Bialik.

 

Źródło: LOTOS OIL

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ