Partner serwisu
17 maja 2024

Nowa stacja paliw MOYA w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kategoria: Aktualności

Sieć MOYA powiększyła się o kolejną stację paliw w województwie świętokrzyskim. To franczyzowy obiekt z wysokiej jakości paliwem, sklepem wielobranżowym oraz kącikiem gastronomicznym Caffe MOYA. Nowa stacja w Ostrowcu Świętokrzyskim jest już 466. punktem sieci na mapie Polski.

Nowa stacja paliw MOYA w Ostrowcu Świętokrzyskim

MOYA jest najszybciej rosnącą siecią stacji paliw w kraju. Niebiesko-czerwone punkty obecne są we wszystkich województwach - przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych, w miastach i mniejszych miejscowościach. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi, a jakość paliwa monitorowana jest przez niezależne laboratowium J.S. Hamilton Poland i potwierdzona certyfikatem TankQ.

Położona na trasie Opatów-Bałtów stacja paliw MOYA w Ostrowcu Świętokrzyskim działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Świetna lokalizacja na terenie okręgu przemysłowego, dostęp do punktu z obu kierunków oraz najwyższej jakości paliwo sprawiają, że stacja może liczyć na wielu lokalnych i tranzytowych klientów.

Punkt MOYA w Ostrowcu Świętokrzyskim oferuje benzynę 95 i 98, olej napędowy w wersji standardowej i premium oraz LPG. Stacja posiada także wielobranżowy sklep, w którym można zaopatrzyć się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Znajduje się tu również klimatyczna Caffe MOYA z szerokim wyborem ciepłych i zimnych napojów oraz świeżych posiłków i przekąsek.

Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i oferuje takie udogodnienia dla kierowców TIR, jak szybki wlew diesla, podjazd, parking na 8 miejsc oraz płyn AdBlue z pojemnika. Dodatkowo, zmotoryzowani mogą skorzystać z kompresora i odkurzacza.

Przy każdym otwarciu nowej stacji, sieć MOYA przygotowuje specjalne promocje. Na stacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, od 16 do 22 maja klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na paliwo oraz wybrane produkty z oferty sklepu i Caffe MOYA.

źródło: MOYA
fot. MOYA
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ